Будівлі серії АСКАНІЯ

АСКАНІЯ – збірно-розбірні будівлі, розроблені на базі технологій легких сталевих тонкостінних конструкцій. Якість і технології АСКАНІЯ роблять можливим самостійний монтаж будівлі покупцем за наявності мінімальної бригади робочих із 5-6 осіб. Кожен елемент каркасу вже має спеціальні отвори для кріпильних елементів. В комплект поставки входять метизи, болти і технічна документація, що описує монтаж. І зпроцесу монтажу повністю виключені зварювальні роботи.

Модульні комплекти будівель АСКАНІЯ

Це повнокомплектна поставка будівлі: несучі конструкції, кріпильні елементи, схема монтажу, проектна документація КМ і КЖ. Будівля постачається за ціною і в строки, встановлені договором на дату підписання. Актуальна вартість комплектів АСКАНІЯ – тут.
Замовник отримує консультації та інженерний супровід на період будівництва об’єкту (з моменту ідеї до введення будівлі в експлуатацію).
Будівлю площею 1000 м2 монтажна бригада 5-6 осіб збере за 10-15 днів. Повна заводська готовність деталей і точність їх виготовлення забезпечують високу швидкість і простоту монтажу, виключають відходи металу, знімають залежність якості монтажу від людського фактору.

Будівлі серії АМБАР

АМБАР – арочні безкаркасні споруди. Для виготовлення будівель компанія має повний комплект обладнання MIC-240, MIC-120 американської компанії MIC Industries UBM.
Ми повністю автоматизували процеси формування самоснесучих аркових панелей завданого радіусу та довжини. Дотримуючись високого рівня якості і точності виготовлення, ми виконуємо будь-яке технічне завдання замовника і мінімізуємо норми витрат матеріалів.

Будівлі серії БУРЬОНКА

Типові комплекти будівель корівників розроблені на основі нових технологій утримання корів. Кожен з комплектів БУРЬОНКА розрахований на кількісне поголів’я і вік стада, що в ньому розміщується. Розміри будівлі враховують всі особливості утримання тварин і забезпечують ефективне розміщення технологічного обладнання. Застосування типових комплектів будівель для будівництва або розширення ферм втричі скорочує строки і вартість будівництва.

Типові комплекти ОВОЧЕСХОВИЩ

У співпраці з італійськими та фінськими компаніями, які постачають, налаштовують та запускають технології зберігання овочів та фруктів, ми розробили серію типових планувальних рішень будівель овочесховищ. Типові комплекти овочесховищ зорієнтовані виконання всіх технологічних вимог ефективної експлуатації – чітке виконання умов зберігання заданого виду та кількості продукції.